x

Už odchádzaš ?

Aktivuj si denný skvelý TIP receptov vždy ráno na svoj e-mail.


Zo zoznamu sa vieš kedykoľvek odhlásiť.

O nás

Kto sme

V prvom rade sme mladá rodina z východného Slovenskao. Ja sa volám Peter, som programátor webových stránok na invalidnom dôchodku. Ak máte otázku prečo... Je to len dôsledok chybnej opéracie oboch nôh, keď som mal 8 rokov. Pracujem home ofice a teším sa, že mám rodinu na blízku. Čakáme nový prírastok a tešíme sa z každého dňa v "zdraví".
slide

Ako a prečo

Myšlienka o stránke s receptami vznikla v mojej hlave ešte v roku 2007. Páčila sa mi myšlienka, že občas ak niečo doma navaríme, môžeme sa o ten recept podeliť so svetom. K reálnemu prvému kroku a to kúpou domény RadVarim.sk prišlo 24. Februára 2015. Pre zauzjímavosť, teraz vidíte tretiu verziu stránky.

Čo z toho máme

Je to malé dedictvo pre deti. Teší nás hlavne záujem o recepty našej stránke. Teší nás aj občasné malé potešenie naších kuchárov. Každý aktívny kuchár, ktorý nám pridáva recepty, aspoň nejaký počet... dostáva o nás aj občasný darček ako poďakovanie.

V číslach

Od samého začiatku k dnešnému dňu 13.Januára 2022 bolo na RadVarim.sk 1,3 milóna návštev, najviac vo veku od 25 do 34 rokov, 4/5 žien zo 112 krjín sveta, za posledných 30 dní bolo na stránke 80 tis. ľudí. To, že sú na stránke reklamy vďačíme spoločnosti Google a niečo málinko to našej rodinke pomôže. 

Podpora

Ak nám chceš pomôcť a urobiť tak aj ty RadVarím o kúsok krajší a kvalitnejší... 

 


Podporili nás zatiaľ: 

-

Ďakujeme!